הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
כוכבת "דברים מוזרים" חושפת כי הוטרדה מינית על סט הצילומים
השחקנית הצעירה גרייס ואן דיין, שגילמה בסדרת הלהיט את כריסי קאנינגהם, חושפת לראשונה כי מפיק שעבדה איתו ביקש ממנה לשכב איתו ועם עוד בחורה. "זה גרם לי לקחת הפסקה ממשחק״, היא מסבירה

גרייס ואן דיין, כוכבת העונה האחרונה של "דברים מוזרים", חופשת כי עברה ההטרדה המינית מצד מפיק באחד מהסרטים האחרונים אליהם הצטלמה. "הוא ביקש ממני לעשות שלישייה", אמרה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בשיחה בה השתתפה נשאלה השחקנית מדוע החליטה לקחת הפסקה ממשחק בסרטים וסדרות, כדי להתמקד בפרויקטים ברשתות סטרימינג בלבד. אז הסבירה לראשונה כי הבחירה נבעה בעקבות  המפיק שכר את שירותיה והיה בקשר מיני עם שחקנית אחרת, וביקש ממנה להצטרף אליהם כצלע שלישית. "הוא היה הבוס שלי", אמרה והוסיפה כי סירבה להצעה. "בכיתי והייתי מאוד נסערת. לכן, לקחת חלק בפרויקטים בסטרימינג זה יותר טוב לבריאות הנפשית שלי, אני נשארת בבית שלי ומשחקת משחקי וידאו ואין לי בוס שמבקש ממני לשכב איתו", הסבירה.

עוד חשפה השחקנית בת ה-26 כי המקרה הותיר בה חותם טראומתי, שהביא אותה לוותר על הצעות להשתתפות בארבעה סרטים ולהתמקד בפרויקטים ברשתות סטרימינג בלבד. "אני יודעת שיש לא מעט אנשים שכועסים עליי בעקבות ההחלטה לוותר על עשייה בסרטים, אבל המציאות היא שבפרויקטים האחרונים שעבדתי עליהם החוויה שלי על הסט הייתה שלילית".

לבסוף סיכמה ואמרה: "אני שמחה כעת ומעריכה את המקום שאני נמצאת בו. אני מפתחת פרויקטים עצמאיים. אני מקווה שמישהו ייקח את המושכות ויממן אותם, כי אז זה ייתן לי אפשרות להיות בשליטה על הדברים בסט שלי״.

42% לא
58% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE