הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
הרבה מעבר לשפנפנת פלייבוי: הדוקו החדש על אנה ניקול סמית׳
אנה ניקול פרצה לתודעה הציבורית בשנות ה-90 בתור שפנפנת פלייבוי, אך עם השנים הפכה לכוכבת צהובונים ועברה משבר אחרי משבר, עד שמתה ממנת יתר ב-2007. כעת, הדוקו החדש אודותיה, שיצא אצל ענקית הסטרימינג נטפליקס, מנסה להעביר את המורכבות של הכוכבת כאדם, ומספק הצצה אינטימית לחייה

לאחר סרטי הדוקו על פמלה אנדרסון וברוק שילדס, הגיע הזמן לסרט החדש על אנה ניקול סמית, "אתם לא מכירים אותי" שיצא לאחרונה נטפליקס. שלושתן כידוע נשים שהיופי שלהן הפך אותן למפורסמות ושלושתן ניהלו יחסים מורכבים עם הפרסום, אבל דבר אחד מרכזי מבדיל בין סמית לבין השתיים האחרות - היא כבר לא בחיים.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כזכור, ההצלחה של סמית הייתה מהירה, למרות שלא היה לה גוף קלאסי של דוגמנית, היא נבחרה לקמפיין הנחשק מאוד של Guess, כשהיא מחליפה בתפקיד את קלאודיה שיפר וקרלה ברוני. בנוסף, למרות שהיא נתפסה כנערת פלייבוי, האחים כהן ליהקו אותה לסרט.

במקביל להצלחה הגדולה, החיים הפרטיים של סמית החלו להיות מוקד לעניין מוגבר של התקשורת. בעלה ג'יי האוורד מרשל, שהיה אז בן 90 ומבוגר ממנה ביותר מ-60 שנה, הלך לעולמו, ואנה ניקול הסתבכה בקרב משפטי מול בנו, שלא רצה שהיא תראה אגורה מהירושה. לאחר מכן, התדמית הציבורית של אנה ניקול השתנתה לגמרי.

סמית הפכה לכוכבת ריאליטי בה הוצגה כדמות קומית, התקשורת והקהל היו עסוקים בעיקר בהתמכרות שלה למשככי כאבים, העלייה שלה במשקל וסערת זהות אביה של בתה. הקומדיה הפכה לטרגדיה בשנת 2006, כשבנה הבכור מת בגיל 20 ממנת יתר. כמה חודשים לאחר מכן, גם סמית נמצאה ללא רוח חיים, כשהיא משאירה מאחוריה תינוקת בת כמה חודשים. מאוחר יותר נחשף כי היא מתה ממנת יתר. 

כפי שניתן להבין, לכוכבת המנוחה יש סיפור קלאסי של כוכבת הוליוודית מהסוג הטראשי, אך הסרט מצליח להתחמק מזה כשהוא עושה שימוש בכלים מצוינים במטרה להעביר את המורכבות שלה כאדם - ריאיונות עם קרובי משפחה, החברים הטובים ביותר ואקסית אוהבת, שכולם מביאים את כל הצדדים של סמית, כאישה מפורסמת, אך יותר מכך, פשוט כאישה. 

״אתם לא מכירים אותי״ מצליח להציג את סמית׳ כאישה נחושה עם שאיפות שהשיגה מה שהיא רצתה ועדיין נשארה טובה לסובביה, למרות כל הקושי שהחיים זימנו לה, ובעיקר התקשורת. אז נכון, מי שכבר הכיר את קורות החיים שלה לא ייחשף להרבה מידע חדש, אך יקבל הצצה אינטימית, מרגשת ואותנטית, למי שהייתה.

34% לא
66% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE