הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
זוועה במימי פלורידה: שרידי גופת אדם התגלו בתוך אליגטור ענק
על פי הודעת משרד השריף המקומי, צוות הצוללנים שהוזעק למקום האירוע נאלץ להמית את הזוחל. בשלב זה לא נמסרו פרטים בנוגע לזהות הקורבן

שרידי אדם נתגלו בתוך גופו של אליגטור ענק באורך של מעל 13 פוט (4 מטר) ביום שישי שעבר בעיר לארגו שבמערב פלורידה.

לדברי משרד השריף במחוז פינלאס, הזוחל העצום הוצא ממימי תעלת המים בה אותר והומת "באופן הומני". עוד נמסר כי צוות הצוללנים מצא גם שרידי אדם בוגר בתוך המים.

בשלב זה לא נמסרו פרטים מזהים בנוגע לקורבן והחקירה נמצאת בעיצומה. כמו כן, לא ידוע האם האליגטור אחראי באופן ישיר למותו או שטרף אותו כשהוא כבר היה ללא רוח חיים.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אילוסטרציה: שאטרסטוק

אחד מעדי הראייה לאירוע סיפר כי בזמן שצעד באזור, ראה לפתע את הזוחל אוחז בלסתותיו גופת אדם. הוא מיד השליך לעברו אבנים אולם בעל החיים נמלט עם הגופה מתחת למים.

כתוצאה מכך, מיהר האיש לתחנת כיבוי אש סמוכה על מנת להזעיק את הרשויות. עוד הוסיף כי בעקבות האירוע, הוא יגביר את עירנותו בזמן שצועד במקום בדרכו לעבודה.

"זה ממש מפחיד, מעולם לא תיארתי לעצמי שאליגטור בכלל יהיה באזור הזה", אמרה לכלי התקשורת, ג'ניפר דין, תושבת האזור אשר לדבריה היא וילדיה נוהגים לעבור מידי יום בסמוך לתעלת המים. 

 

יש לציין כי מבחינה סטטיסטית, מדובר באירוע לא שכיח מאחר שזוחל האליגטור אינו נוהג לתקוף בני אדם ובעיקר לא באופן קטלני. מתחילת השנה, התרחשו 2 תקיפות שהסתיימו באופן טרגי. 

על פי המרכז למחלות, בחוף הדרום מזרחי בארצות הברית, נרשמו משנת 1999 לא יותר מעשרה מקרים דומים. לשם השוואה, באותה תקופה היו חמישה מקרי מוות כתוצאה מתקיפת כלב וכן 12 קורבנות בעקבות פגיעת ברק. 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE