הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
שוב על המוקד: קניה ווסט עבר על החוק האיטלקי וצפוי להיענש
אחרי שחשף ישבן על סירה בוונציה ועורר את זעמם של האזרחים האיטלקים, קניה ווסט ממשיך להסתבך עם הרשויות המקומיות כאשר לאחרונה הסתובב ברחבי איטליה עם מסכה על כל הפרצוף - ובכך עבר על חוק איטלקי. אם יימצא אשם, יישא בתשלום קנס גבוה במיוחד. הנה כל הפרטים

החופשה הארוכה של קניה ווסט יחד עם בת הזוג ביאנקה סנסורי בת ה-28 באיטליה מסרבת להיגמר. השניים נופשים להם בארץ המגף כבר למעלה משישה שבועות - ונראה שהם הצליחו להשניא את עצמם על האזרחים האיטלקים, בלשון המעטה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אחרי שחשף את ישבנו בעוד ששט על סירה בוונציה והוחרם לצמיתות על ידי חברת הסירות המקומית, הראפר השנוי במחלוקת ממשיך להסתבך - ובגדול. בימים האחרונים ווסט הרבה להסתובב במראה ביזארי במיוחד, כשהוא לובש לוק שחור מכף רגל ועד ראש - ליטרלי.

האאוטפיט המוזר מכסה את כל פרצופו של קניה  ומתברר שהבחירה האופנתית הזו עשויה לעלות לו ביוקר. לפי החוק באיטליה, אסור על אדם להסתובב בציבור עם פריט כלשהו שמכסה את כל הפנים. מתברר שהחוק המדובר אושר לראשונה במדינה ב-1977, על מנת לנסות להילחם נגד הטרור המקומי ששרר באיטליה בזמנו.

אלא שב-2005, בעקבות אירועי הטרור האסלאמיים שפקדו את כל העולם בלי הפסקה, החוק התהדק - וקבע כי אסור לחבוש קסדות שמסתירות את כל הפנים או לעטות בדים שמכסים את כל הפרצוף. 

לאור כך, נראה שקניה לגמרי עבר על החוק - ול"דיילי מייל" נודע כי בימים אלה מתנהלת נגדו חקירה של ממש על ידי הרשויות והמשטרה המקומית. במידה ויימצא אשם, הוא עשוי להיקנס בסכום של בין 1,000 ל-2,000 אירו לפחות.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE