הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
ניו יורק: נערים השליכו מוט ברזל לתוך בית כנסת בזמן שנערכה בו תפילה
הנערים שברו את אחד מחלונות בית הכנסת שבברוקלין. המשטרה מחפשת אחר החשודים ומעריכה כי נגרם נזק בשווי של 250 דולרים. "אנחנו לא צריכים עוד אירועים כאלה"

האירועים האנטישמיים ברחבי ארצות הברית נמשכים. קבוצת נערים השליכה בשבת מוט ברזל אל תוך בית כנסת בברוקלין בזמן שבמקום נערכה תפילה. הנערים השליכו את מוט הברזל דרך אחד החלונות של המקום, ושברו אותו.


הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


חלון בית הכנסת שהושחת על ידי הנערים


"אנשים התפללו באותו זמן", אמר אחד מחברי הקהילה שהיה במקום, "כולם כבר עצובים, אז אנחנו לא צריכים עוד דברים כאלה". האיש, שסירב למסור את פרטיו, הוא חבר בקהילה החסידית שמתגוררת בקומפלקס המגורים שמעל בית הכנסת.

המשטרה מחפשת אחר ארבעת הנערים המעורבים באירוע, שנראה כי הם בני 16. הם ברחו דרומה על שדרות פרנקלין. על פי הודעת המשטרה, הנערים גרמו לנזק של 250 דולר למקום.

בתוך כך, משטרת ניו יורק פרסמה שלשום צילום של חשוד במעשים אנטישמיים. על פי המשטרה, הוא צייר צלבי קרס בשישה בניינים בברוקלין הייטס במהלך השבוע. על פי הודעת המשטרה, האיש צייר את הסמל הנאצי על מדרגות דלתות החניון של כמה בתים בגארדן פלייס, בין הרחובות ג'ורלמון וסטייט, ביום שלישי בסביבות השעה 9:35.

ביום רביעי, מפקד הבלשים במשטרת ניו יורק, דרמוט שיאה, אמר כי האירועים נחקרים כפשעי שנאה. הוא הוסיף כי ישנם כמה מקרים שבהם צוירו צלבי קרס על בתים בברוקלין הייטס. "מה שראינו בחודש האחרון הוא עליה בפשעי השנאה האנטישמיים, בייחוד ציור צלבי הקרס על בניינים בחלקים שונים בעיר", אמר שיאה, "פשעי שנאה אנטישמיים הם בערך מחצית מכל פשעי השנאה שאנחנו רואים בעיר ניו יורק".

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE