Premium Remodeling
נמאס לכם לשבת בבית? לחברת הום אימפרובמנט איכותית דרושים אנשי מכירות
עם ניסיון מעל שנה בתחום, אווירה מקצועית ומשפחתית
Visa To America
אנחנו נסייע לכם בכל מצב להישאר חוקיים בתקופת ה COVID19 ולאחריה
בכל ענייני הגירה בכל שעה אנחנו פה לסייע, משרד עו"ד שמטפל בכל סוגי הבקשות
Visa To America
אנחנו נסייע לכם בכל מצב להישאר חוקיים בתקופת ה COVID19 ולאחריה
בכל ענייני הגירה בכל שעה אנחנו פה לסייע, משרד עו"ד שמטפל בכל סוגי הבקשות
Republic Floor
דרושים מנהלי אזורים לחברת ייצור והפצה
משכורת בסיס גבוהה, עמלות, רכב, חבילת הטבות נדיבה הכוללת ביטוח בריאות
LSAS Attorneys
משרד עו"ד המתמחה בטיפול בהבראה כלכלית, הסדרי חובות ומחיקת חובות
טיפול והסדרת חובות בישראל, הליכי חדלות פירעון, פירוק חברות ועוד
Emil Rent a Car
אמיל השכרת רכב
השכרת רכבים בכל ארה"ב החל מ- $450 לחודש. רכבים חדשים
LSAS Attorneys
משרד עו"ד המתמחה בטיפול בהבראה כלכלית, הסדרי חובות ומחיקת חובות
עובדים בשיתוף פעולה עם משרד עו"ד בישראל
איך להציב מטרות ולכבוש יעדים- עבודה עם קואוצ'ר יכולה לשנות את חייכם!
קואוצ׳ינג הוא למעשה חדר כושר למהות האנושית, ומתאים לכל אדם שרוצה להפיק מעצמו ומהחיים יותר, ולצמצם את הפער בין המצוי לרצוי בחייו


״בכל איש ואישה גנוזים כוחות אדירים, ויש רק לדעת להגיע למקורם, לגלותם ולהפעילם״, אמר דוד בן-גוריון.


ברכבת ההרים שקוראים לה ״החיים״, ייתכן שבשלב כזה או אחר תרגישו שאתם תקועים בצומת דרכים, מבולבלים, מתלבטים ולא מבסוטים מתחום כלשהו בחיים. למרבה המזל, כמעט בכל נישה ניתן למצוא אימון מתאים: אם נמאס לכם לריב עם החצי השני שלכם, סביר להניח שאתם זקוקים לאימון בזוגיות; אם אתם חייבים שינוי בקריירה, מתאים לכם אימון עסקי; אם אתם נאבקים במשקל, לכו על אימון תזונתי.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אימון אישי, או בשפה אחרת קאוצ׳ינג (Coaching), זו דרך חיים שמביאה לביצועים ולתוצאות יוצאות דופן, ועוסקת בהעלאת רמת המודעות של האדם ובפיתוח המיומנויות האישיות והמקצועיות שלו, לשם מימוש העתיד הרצוי שלו. לכן, אם אתה רוצה יותר ממשהו שכבר יש לך, ולא בטוח איך להשיג את זה, קואוצ׳ר מיומן ומקצועי יעזור לך להגדיר מה בדיוק אתה רוצה ואיך להשיג את זה על הצד הטוב ביותר; הוא נותן כיוון, שואל שאלות רבות עוצמה, יוצר הזדמנויות חדשות ופותח פתחים חדשים לפעולה. בדרך כלל, אדם או ארגון מגיעים לקואוצינג אישי או עסקי כאשר קיימת פרשת דרכים, התמודדות עם מחסומים או צורך לבצע שינוי בדרך החיים, ולעיתים קושי להגיע לתוצאות הרצויות. עם זאת, יש אנשים הבוחרים לפנות לקואוצינג דווקא בזמנים של הצלחה ושגשוג, על מנת לנצל את המומנטום החיובי ולצמוח עוד.


הקואוצ׳ינג הוא למעשה חדר כושר למהות האנושית, ומתאים לכל אדם שרוצה להפיק מעצמו ומהחיים יותר, ולצמצם את הפער בין המצוי לרצוי בחייו. אימון אישי או עסקי הינו תהליך לימודי שמטרתו להגיע לחיות חיים טובים וראויים יותר, בעזרת שורה של כלים ומיומנויות, המאפשרים ליצור פריצות דרך בחיים ובעסקים מעבר לאזור המוכר והסביר של חייך, ומעניקים לך את ההזדמנות להיות האדם שתמיד חלמת להיות ולא באמת העזת לנסות. מדובר בתהליך המיועד לסייע לאנשים להציב מטרות ולהשיג אותן, להתגבר על מכשולים, להעלות ולשמר מוטיבציה, תוך אימוץ גישה והשקפה על החיים ברמה המעשית.

 

 

חמישה סימנים לכך שאתה צריך קואוצ׳ר:


* כיום, בקידמה הדינמית של העולם – אם אתה מטפל בעצמך, אתה מפגין הרבה יותר טוב כלפי העולם; כלפי בן הזוג, כלפי המשפחה, כלפי החברים, כלפי הקולגות בעבודה. כיום יש את ההבנה שמותר לנו להיות חשובים, לדאוג ולטפח את עצמנו. תהליך הקואוצ׳ינג עוזר לך להוציא את המיטב שיש בך.


* אם אתה מרגיש תקוע במצב בו אתה יודע שאתה רוצה עוד, אבל בעיניך כרגע זה כל מה שאפשר להשיג, מישהו חיצוני יעזור לך לראות עוד דרכים לשפר את המצב, דרכים שאתה לא יכול לראות בעצמך, כי אתה נמצא בתוך המצב. כמו שאומרים, ״אורח לרגע רואה כל פגע״. תהליך הקואוצ׳ינג עוזר לראות את הדברים מנקודות מבט נוספות או אחרות.

* אם אתה נמצא במערכת יחסים לא נעימה, או שאתה חווה בעיות בעסק – הקואוצ׳ר יסייע לך לזהות דפוסים קבועים והרגלים מגונים הגורמים לבעיה, וייתן לך פרקטיקות כיצד ניתן לשנות אותם כדי לא לחזור על אותן הטעויות. הרי לרובנו יש נטייה לתקן נקודתית את מה שצריך, לשמוח שזה תוקן וכביכול הכל בסדר, ואחר-כך לשכוח שהסיבה שזה התקלקל לא השתנתה כלל.

* אם אתה נמצא בצומת דרכים, בין אם מבחירה ובין אם מאילוץ כזה או אחר – למעשה, צמתים נועדו על מנת לבדוק את הגבולות האישיים של עצמנו. יש בינינו שמרגישים שהם חייבים את השינוי ואת התזוזה ימינה או שמאלה, ויש כאלה שמרגישים שהם בצומת בגלל שהחיים הכתיבו להם את זה. בשני המצבים, קואוצ׳ינג מאוד יכול לעזור: אם אתה ֿֿ עומד בפני החלטה שאתה רוצה לעשות שינוי, זוג עיניים המתבוננות מהצד בהחלט יכול לעזור לראות דברים אחרים. או אם אתה מרגיש שהחיים הכתיבו לך את הדרך, אתה צריך למצוא את המקום בו אתה משתלט על החיים ולא להיפך. הקואוצ׳ר יסייע לך להבין את האופציות העומדות לפניך, ומה תקבל אם תבחר באופציה א׳, ב׳ או ג׳; ולבסוף – ללמוד לקחת אחריות על מה שבחרת.

* איך מתקדמים ממקום שלא מרוצים ממנו? למשל, מקום עבודה שאתה לא מרוצה בו, כי אתה לא מסתדר עם הבוס, אבל אתה חושב שלא תוכל לקבל את המשכורת הזו במקום אחר. דוגמא נוספת: אם אתה עם שותף בעסק, ואתה מרגיש שאתה עושה יותר ממנו ולא רוצה לצאת ״פראייר״, או רוצה שיעריכו אותך יותר על מה שאתה עושה ושוקל לפרק את השותפות. אך בתהליך הקואוצ׳ינג ייתכן תבין שאולי הדברים הם לא באמת כפי שאתה חושב שהם. מה אני אומרת ללקוח שלי שנמצא במצב כזה? שב מול השותף, תרשום בשורה את כל מה שאתה עושה בעסק, ובשורה מתחת את מה שאתה חושב שהשותף שלך עושה. עכשיו תן לשותף לעשות את אותו הדבר: מה הוא עושה, ומה הוא חושב שאתה עושה. אני מבטיחה לכם שתגלו דברים מדהימים וחיוביים הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

אגב, גם בין בני זוג התרגיל הזה יכול לעבוד מצוין: קח דף ותרשום שלושה דברים שאתה אוהב בזוגיות שלכם, ושלושה דברים שהיית רוצה שיהיו אחרת. ואותו דבר בן הזוג השני. אני בטוחה שתגלו ששניכם חושבים הרבה דברים אותו הדבר ובכלל לא ידעתם את זה. בנוסף, מעצם זה שבוחרים רק שלושה דברים, נותנים אופציה לשיפור ממשי, מרגישים שיש על מה לעבוד, ובצורה ממוקדת. נסו את זה בבית!

רקפת אהרון הינה בעלת חברת Rakefet A, לפיתוח אישי ועסקי. ב-25 שנים האחרונות היא ליוותה עשרות אלפי אנשים להצלחה בעסקים ובחיים, תוך עזרה ביצירת בהירות מחשבתית וחיבור בין העולם האישי לעסקי.
manager@rakefet-a.com | 818-970-2080 | 833-COOL-COACH

YOU MIGHT ALSO LIKE