National Hardwood Flooring
מתמחים פרקטים, רצפות עץ ומדרגות
התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר המשתלמת ביותר
Leah Rojsahi
לאה רוג'הני - מורה פרטית למתמטיקה ומדעים
מומחית בשיעורים מקוונים
Leah Rojsahi
לאה רוג'הני - מורה פרטית למתמטיקה ומדעים
מומחית בשיעורים מקוונים
Remodeling 101
קבלן! הום אימפרובמנט! צריכים לידים איכותיים?
אספקת לידים איכותיים וממוקדים לפי תחום ואזור שרות, בהתאם לבחירתכם. !
Windows N Things
חלונות מעוצבים בהתאמה אישית
דילים מיוחדים לקבלנים וארכיטקטים
RMO Construction Services- Michelle Wizman
מחפשים רישיון קבלן? יש לנו פיתרון והוא חוקי!
פנו אלינו ליעוץ והדרכה חינם
חברות הום אימפרטבמנט, מחפשים עובדים?
מחפשים אנשי מכירות, ראנרים, פקידה? התקשרו עכשיו
מימשה את האיום: עשרות בתים בלוס אנג'לס הוצאו מ-Airbnb בגלל מסיבות המוניות
בהודעת החברה הוסבר כי הבתים נמצאים ברחבי המחוז, לרבות בוואלי, באזור לונג ביץ' ועוד. לא ברור אם שכנים התלוננו על המסיבות למשטרה, או שמא הם עשו שימוש במוקד החדש של החברה. הדובר: "הפסקת המסיבות זה הדבר החשוב ביותר כרגע"

ימים בודדים עברו מאז שחברת Airbnb פתחה במאבק נגד תופעת המסיבות הביתיות באזור לוס אנג'לס, אך בסוף השבוע האחרון הנהלת האתר סילקה לצמיתות יותר מ-50 בעלי נכסים, וזאת בעקבות הדיווחים על התקהלויות גדולות.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)

 

כזכור, במסגרת המדיניות החדשה, Airbnb החליטה כי ניתן יהיה להכניס עד 16 איש לדירות והבתים, לא רק בארצות הברית, אלא בעולם כולו. על אף הצעד בכיוון החיובי, רבים הרימו גבה וטענו שהחברה לא תוכל לעצור את כל המסיבות, שכן אין שום דבר שמונע מאדם אחד לשכור בית ולקיים במקום אירוע המוני חרף ההנחיות. בשל כך, ב-Airbnb החליטו להקים מוקד טלפוני חדש (הזמין רק בארה"ב וקנדה) שאליו ניתן לפנות כדי לדווח על מסיבות ביתיות בנכסי החברה.

ב-Airbnb סירבו לומר אם שכנים עשו שימוש במוקד זה במהלך סוף השבוע האחרון: "להפסיק התקהלויות גדולות כמו מסיבות זה הדבר החשוב ביותר כרגע, ואנחנו מברכים את ראש העיר גרסטי ואחרים שהגבירו את המאבק כנגד התופעה", הסביר ג'ון צ'וי, דובר החברה.

עוד הוסיף צ'וי כי הבתים שהוצאו מהאתר בימים האחרונים נמצאים בכל רחבי מחוז לוס אנג'לס, לרבות בבורבנק, קלבסס, לונג ביץ', מאליבו, מרינה דל ריי, ווסט הוליווד וכמובן גם העיר לוס אנג'לס.

 

למעלה: מסיבות בבתים בלוס אנג'לס וניו יורק. למטה: המסיבה שהסתיימה במותה של אישה ופציעתם של 4 נוספים (צילום: Getty Images / AP)

 

כזכור, בתחילת החודש התרחש אירוע ירי באחוזה מפוארת בשכונת בוורלי קרסט היוקרתית: אישה כבת 35 נרצחה ואילו ארבעה אנשים נוספים - שני גברים ושתי נשים - נורו אף הם. 

למרות שלא מדובר במסיבה הביתית הראשונה (או אפילו הגדולה ביותר) שהתקיימה באזור מאז תחילת המשבר, נדמה כי העובדה שאישה נורתה למוות גרמה לראשי העיר להבין שמוכרחים לבצע שינוי משמעותי. וכיומיים בלבד לאחר מכן, ראש העיר המקומי, אריק גרסטי, הודיע על מדיניות חדשה, במסגרתה הוא יורה לנתק חשמל ומים בבתים, במשרדים ומבנים נוספים בהם מתקיימת התקהלות גדולה.

"החל מיום שישי הקרוב, אם משטרת לוס אנג'לס תזהה במקום אליו הוזעקה שמתרחשת בו התקהלות בעלת מספר רב של נוכחים, ולצערנו נתקלנו בכך לא אחת, אנו נורה על ניתוק אספקת החשמל והמים באותו מקום בתוך 48 שעות", הסביר בזמנו ראש העיר.

בשבוע שעבר גרסטי מימש את האיום והורה לנתק בית בהוליווד הילס מזרם המים והחשמל: "על אף מספר אזהרות שניתנו, הבית הזה הפך למועדון לילה בהרים, מתקיימים בו התקהלויות גדולות המהוות עבירה בוטה על הנחיות מחלקת בריאות הציבור. אי לכך, העירייה ניתקה את הבית מחשמל ומים", הוא אמר.

גרסטי אומנם לא ציין שמות, אך בלוס אנג'לס טיימס דווח כי מדובר בביתו של ברייס הול, אושיית רשת המוכר מטיק-טוק ויוטיוב. משטרת לוס אנג'לס הוזעקה לבית הזה בשתי פעמים נפרדות החודש (ב-8 וב-14 באוגוסט), אך מסיבות המוניות התקיימו גם לאחר מכן.

YOU MIGHT ALSO LIKE