Shikun & Binui
מחפשים בית בישראל? שיכון ובינוי מחכים לכם בבית
בבית בשכונות החלומות של שיכון ובינוי זה בית עם יציבות וביטחון
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן - שלושה ימים והכסף אצלך!
דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Energy Roofing inc
קבלנים! כל הפיתרונות לגגות תחת קורת גג אחת
Ucallz
שירות מענה טלפוני לחברות Home service
מענה לשיחות וקביעת פגישות, מענה באנגלית וספרדית, כולל סופ"ש וחגים
Creative Solutions
משרד רואי חשבון והנהלת חשבונות
בעזרתינו תוציא פחות ותרוויח יותר
"מוכנה לוותר על האזרחויות הזרות": ה'מאדאם' של ג'פרי אפשטיין בדרך להשתחרר מהכלא?
לאחר שהצעתה לשלם יותר מעשרים מיליון דולר כדמי ערבות נדחתה על הסף, הבוקר עורכי דינה של גיליין מקסוול הודיעו שהיא מוכנה לוותר על האזרחות הבריטית והצרפתית, דבר שכביכול ימנע את בריחתה למדינה אחרת, בתמורה לכך שתשוחרר מהכלא עד תחילת משפטה. לא ברור כיצד ביהמ"ש הפדרלי בניו יורק מתכוון לפעול

גיליין מקסוול, מי שהייתה מקורבת למיליארדר ג'פרי אפשטיין ומואשמת בכך ששידלה קטינות לקיים עמו יחסי מין, מנסה נואשות לזכות בשחרור בערבות.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

מקסוול ואפשטיין (צילום: Getty Images)

 

אחרי שבית המשפט הפדרלי דחה את שתי הבקשות הראשונות, מוקדם יותר היום (שלישי) עורכי דינה של מקסוול הציעו שהיא תוותר על האזרחות הבריטית וצרפתית שלה, דבר שכביכול מפחית את הסיכוי שתנסה להימלט מהדין הפלילי, בתמורה לכך שתשוחרר בערבות ותצא לחופשי עד תחילת משפטה.

כפי שדיווחנו בסוף חודש דצמבר האחרון, השופטת אליסון נתן מבית המשפט הפדרלי במנהטן דחתה את הבקשה בנימוק שמקסוול עלולה לברוח מהמדינה, בייחוד לאור כתב האישום החמור והעובדה שהיא עשירה ומחזיקה במספר דרכונים זרים.

בזמנו דווח ששמקסוול מוכנה לשלם יותר מ-22 מיליון דולר במזומן כדמי שחרור בערבות. בנוסף, מספר חברים ומקורבים למקסוול הבטיחו לשלם ערבויות נוספות. הם אף התחייבו להציב שומרים חמושים מחוץ לדירתה בניו יורק, והסכימו להצמיד לה אזיק אלקטרוני.

"בית המשפט מצא כי תנאי השחרור בערבות שהוצעו ע"י הנאשמת אינם מוודאים שהיא תגיע לבית המשפט לדיונים הבאים. על אף שהנאשמת הציגה מספר טיעונים חדשים, אף אחד מהם אינו משנה את קביעת בית המשפט לפיה היא עלולה שלא להופיע לדיונים הבאים", הסבירה השופטת נתן בפסיקתה.

 

הפגנה מחוץ לכלא שבו אפשטיין הוחזק, כחודש לפני מותו (צילום: Getty Images)

 

כאמור, כעת עורכי דינה של מקסוול סבורים שהם סיפקו מענה ראוי, ושיש לשחררה בערבות באופן מיידי:

"האפשרות לקבל משפט הוגן - לפחות בכל הנוגע לדעת הקהל - כבר נשללה מגברת מקסוול", מסר בובי שטרנהיים, עורך דינה של מקסוול, "היא הוצגה כמרושעת ע"י התקשורת, שמקדמת נרטיב כוזב נגדה ש'הרעיל' כל מי שעשוי לכהן בחבר המושבעים".

עוד כתב שטרנהיים: "מנסים לגרום לה להיראות כמו האיש הרע בסרט מצויר, מתוך רצון שתשמש כמחליף לאפשטיין. ולמרות כל זה, הגברת מקסוול נחושה להתמודד עם כתב האישום במשפט ולנקות את שמה. תנאי השחרור בערבות כפי שהצגנו הבוקר אמורים להרגיע כל חשש בנוגע לבריחתה".

 

הצגת כתב האישום נגד מקסוול, מוקדם יותר השנה (צילום: Getty Images)

 

כזכור, מקסוול בת ה-59 הואשמה בסיוע לגייס קטינות כדי לקיים יחסי מין עם אפשטיין. פחות משנה לאחר מותו של המיליארד בבית הכלא במנהטן, רשויות החוק הפדרליות פשטו על ביתה של גיליין מקסוול ועצרו אותה. לפחות שלוש קורבנות שונות של אפשטיין האשימו אותה כמי שסרסרה וסייעה לשדלן לזנות ופעילות מינית הן עם אפשטיין עצמו.

מעבר לכך שהיא מואשמת בשידול של קטינות, מקסוול אף עומדת לדין בגין מסירת עדות שקר, לאחר ששיקרה בעדות במהלך תביעה שהוגשה ע"י אחת מקורבנותיו של אפשטיין.

נכון לכתיבת שורות אלו, בית המשפט בניו יורק טרם הגיב לפניית עורכי דינה של מקסוול בנוגע לשחרורה בערבות.

YOU MIGHT ALSO LIKE