הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
החל משבוע הבא: בדיקות קורונה ביתיות יחולקו בחינם לכל משפחה בארה"ב
הממשל הפדרלי מתכוון לחלק מיליארד בדיקות קורונה ביתיות לתושבי ארצות הברית, וביום רביעי הבא יושק אתר ייעודי לכך. הבדיקות יישלחו ללא עלות (גם המשלוח בחינם), אך בשלב ראשון הוחלט להגביל את כמות הבדיקות שכל בית יקבל ל-4

כל משפחה בארצות הברית תוכל לקבל עד 4 בדיקות קורונה ביתיות ללא עלות החל משבוע הבא, כך עולה מהודעת הבית הלבן שנמסרה מוקדם יותר היום (שישי).

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הסוף לעומס במתחמי הבדיקות? (צילום: Getty Images)

 

כזכור, ב-21 בדצמבר הנשיא ביידן הודיע שהממשל הפדרלי ירכוש חצי מיליארד בדיקות קורונה ביתיות שיחולקו בחינם לכלל התושבים. אתמול הנשיא אף מסר עדכון לפיו הממשל החליט לרכוש 500 מיליון בדיקות קורונה נוספות, ועל כן בשלב ראשון יחולקו מיליארד בדיקות ביתיות.

הבדיקות יהיו זמינות החל מיום רביעי הבא, ה-19 בינואר, באתר חדש שהוקם ע"י הממשל הפדרלי (COVIDTests.gov). לפי המידע שמופיע באתר כבר עתה, הבדיקות יישלחו בחינם (במשלוח ללא עלות) ותושבים לא יידרשו למסור מספר כרטיס אשראי או אמצעי תשלום אחר.

בבית הלבן אף הסבירו שהבדיקות יישלחו באמצעות שירות הדואר הלאומי (USPS), ותושבים יקבלו את הבדיקות 7-12 ימים לאחר מועד ההזמנה".

 

אתר ההזמנות של הממשל הפדרלי (צילום מסך)

 

במרכזים לבקרת מחלות ומניעתן (CDC) ממליצים לעשות שימוש בבדיקות קורונה ביתיות כאשר סובלים מתסמינים כגון חום, שיעול, כאב גרון וכדומה, חמישה ימים לאחר חשיפה אפשרית לנגיף. כמו כן, הבדיקות הביתיות הן חלק חיוני במדיניות "בדיקות במקום בידוד" (שנועדה לצמצם את כמות התלמידים שנמצאים בבידוד).

מנהלת ה-CDC, ד"ר רושל וולנסקי, אף ממליצה להשתמש בבדיקות ביתיות במצבים נוספים: "אם אתם הולכים למפגש משפחתי עם הרבה משתתפים, או אם אתם נפגשים עם מדוכאי חיסון או אדם מבוגר שלא מחוסן, זה מסוג המקרים שבהם אתה רוצה להיבדק לפני ואחרי".

כאמור, בממשל הפדרלי לא מתכוונים לדרוש מהתושבים למסור את מספר כרטיס האשראי, אך כמות הבדיקות לכל כתובת תוגבל ל-4 - לפחות בשלב ראשון.

בממשל הפדרלי אף מזכירים כי החל ממחר (שבת) על כלל חברות הביטוח בארצות הברית לכסות את עלויות הבדיקות הביתיות (כלומר, עבור אנשים שרכשו את הבדיקות בבתי מרקחת או בחנויות אחרות).

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE