הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
כי את אחת מיוחדת במינה
מכירות את זה שאתן הולכות ברחוב ומישהי עוצרת אתכן ברחוב ושואלת מאיפה הפריט שאתן לובשות, ואז אתם עונות לה מישראל/ מאירופה/זה פיס של מעצב/זה one of a kind וכו'...

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


מכירות את זה שאתן הולכות ברחוב ומישהי עוצרת אתכן ברחוב ושואלת מאיפה הפריט שאתן לובשות, ואז אתם עונות לה מישראל/ מאירופה/זה פיס של מעצב/זה one of a kind וכו'...
בקיצור, תחושת סיפוק שאין שני לה, לא כי הצד של מי ששאלה התבאסה, אלא בגלל שאת יודעת שזה שלך ורק שלך, זה האמירה האופנתית שלך.
והפיסים האלה בדרך כלל הולכים איתנו שנים קדימה משדרגים כל הופעה וקוטפים מחמאות תמיד.
אגב, זאת גם אחת הסיבות שאני אוהבת כל כך לתמוך במעצבים חדשים עם ראש פתוח, שוברי מוסכמות, לא מפחדים לנסות ויוצרים דברים חדשים, מיוחדים וייחודיים בו זמנית.
במשך השנים סיגלתי לי כמה כישורים, ביניהם לקחת פריט לשדרג אותו עם פרינטים צביעות, קרעים ועוד.
טוב, מעצבת אופנה אני לא (לחלוטין מבחירה) אבל אני יודעת לזהות סטייל ובעיקר כשרון.
ככה מצאתי את היהלום הקטן שלי, ליה זגורי.

ליה מגיעה לחנות ויש לה קנבסים חופשיים ואז יוצא קסם, ביחד אנחנו מייצרות לכן פיסים יחודיים שיש רק אחד יחיד ומיוחד יש מהם, סתם כדי להזכיר לכן שכל אחת מכן היא אחת ומיוחדת ונכון שזה אחלה לקנות פריטים בייסיקים שחורשים עליהם, אבל מבטיחה לכן שהפריטים האלה עם הטוויסט הם אלה שישדרגו לכן את ההופעה, יקרינו את הייחידיות שלכן ויקטפו מחמאות במשך שנים.
אז אל תשכחי אישה, את הקול היחיד והמיוחד שלך, שעושה אותך מי ומה שאת, ולנו רק נשאר לשפוך צבע ולהתאים לך הפריט הזה שמיוחד רק לך.
אז יש לי הפתעה אבל אספר לכן כבר בשבוע הבא, בנתיים אשאיר אתכן עם קצת תמונות מהקסם הזה שאנחנו מיצרות בפינה הקסומה שלנו.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE