Drake Law Firm
עורך דין לנזקי גוף ותאונות דרכים
ליווי צמוד לאורך כל הדרך, מגיעים עד בית הלקוח
Best Solar
לחברת סולר/ הום אמפרומבנט דרושים אנשי מכירות
עם או בלי נסיון, תנאים מעולים למתאימים, לידים בשפע
Best Solar
לחברת סולר/ הום אמפרומבנט דרושים אנשי מכירות
עם או בלי נסיון, תנאים מעולים למתאימים, לידים בשפע
Law Office Of Yoni Weinberg
מתמחים בנזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח
Windows N Things
חלונות מעוצבים בהתאמה אישית
דילים מיוחדים לקבלנים וארכיטקטים
Republic Floor
דרושים מנהלי אזורים לחברת ייצור והפצה
משכורת בסיס גבוהה, עמלות, רכב, חבילת הטבות נדיבה הכוללת ביטוח בריאות
Remodeling 101
קבלן! הום אימפרובמנט! צריכים לידים איכותיים?
אספקת לידים איכותיים וממוקדים לפי תחום ואזור שרות, בהתאם לבחירתכם. !
קו טיסת יונייטד נוסף בין ישראל לארה"ב יוצא לדרך: מכירת הכרטיסים החלה
בזמן שברחבי העולם מבטלים קווים וחברות תעופה קורסות, יונייטד דווקא מגבירה את פעילותה בישראל. על אף שטרם התקבל אישור סופי להפעלת הקו מצד הרשויות, החברה כבר החלה להציע את הכרטיסים לרכישה באתר. בדיקת מערכת היברו ניוז העלתה כי בחודשיים הקרובים מחירי טיסת הלוך חזור במחלקת תיירים יתחילו ב-800 דולר

כאשר יונייטד איירליינס הודיעה לפני פחות מחודש כי בכוונתה לפתוח קו שיחבר בין ישראל לשיקגו, רבים בענף התעופה הרימו גבה, בייחוד נוכח המשבר שבו התעשייה כולה מצויה.

על אף שבזמנו, יונייטד לא מסרה את התאריך המדויק שבו היא מתכננת להפעיל את הקו משיקגו (בהודעה נכתב הקו יושק בספטמבר), כעת נודע כי נפתחה האפשרות לרכוש כרטיסים בקו.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

אילוסטרציה (צילום: Shutterstock / יונייטד איירליינס)

 

ככל הנראה, הסיבה לכך שטרם פורסם תאריך מדויק היא העובדה שטרם התקבל האישור הרשמי להפעלת הקו מצד אחת הממשלות, או שתיהן.

עם זאת, מוקדם יותר היום (שישי) יונייטד חשפה את תוכניותיה לחודשיים הקרובים, שכוללים חידוש של 30 קווים ליעדים בינלאומיים במהלך חודש ספטמבר. עוד נכתב כי הקו החדש לישראל הוא היחיד שיושק (ולמעשה, היחיד שכלל נמצא בתכנון) במהלך החודש הזה.

"אנחנו פועלים באופן מציאותי כאשר אנחנו בונים את לוח הטיסות שלנו, הן עבור השוק האמריקאי והן בטיסות הבינלאומיות", הסביר פטריק קווייל, בכיר ביונייטד שהוסיף כי למרות שהתוספת של הטיסות, החברה עדיין תפעיל רק 40% מהטיסות הפנים ו-30% מהטיסות הבינלאומיות, בהשוואה לתקופה המקבילה ב-2019.

 

בדיקת מערכת היברו ניוז העלתה כי מחיר הטיסות במחלקת עסקים עומדים על כ-800 דולר, הלוך חזור (צילום: Shutterstock / גוגל טיסות)

 

למעשה, אל על תכננה להתחיל לטוס לשיקגו ב-22 במרץ, אולם שבועות ספורים קודם לכן היא הפסיקה את פעילותה לחלוטין (מלבד טיסות קרגו וטיסות נוסעים מיוחדות), והוחלט לדחות את פתיחת הקו. כאמור, יונייטד ניצלה את הדחייה כדי לפתוח את הקו.

יונייטד תפעיל 3 טיסות שבועיות בקו בין שיקגו לישראל, בעזרת מטוסי הדרימליינר 787-9. הטיסה משיקגו תמריא בשעה 6:30 בערב (בימי שני, חמישי ושבת) ותנחת בשעה 1:45 בצהריים למחרת היום. טיסת החזור תמריא מישראל ב-12:50 בלילה בימי שני, רביעי ושבת, ותנחת בשעה 5:30 לפנות בוקר בעיר הגדולה באילינוי.

בדיקת מערכת היברו ניוז גילתה כי הטיסה הבכורה תמריא משיקגו ביום חמישי, ה-10 בספטמבר, ותנחת למחרת היום בנתב"ג. 50 דקות לאחר חצות הלילה בין שישי לשבת, המטוס ימריאה בדרכו חזרה לשיקגו.

 

הודעה רשמית על תאריך הטיסה הראשונה טרם פורסמה, אך כרטיסים נמכרים באתר יונייטד כבר עתה (צילום: מתוך אתר יונייטד איירליינס)

 

מחירי הטיסות בעולם כולו ירדו באופן משמעותי מאז שהחל משבר הקורונה, ותופעה זו מורגשת גם במחירים של הטיסה משיקגו לישראל. עם זאת, יש לציין כי מחירי הטיסות בפתיחת הקווים לרוב הינם נמוכים באופן משמעותי לעומת המחיר הרגיל שנקבע בהתאם לרמת הביקוש לקו ספציפי זה, ועל כן יתכנו שינויים.

מבדיקה שנעשתה באתר של יונייטד איירליינס עולה כי ניתן להשיג כרטיסי הלוך-חזור במחלקת תיירים עבור 799 דולר (כולל שליחת מזוודה בבטן המטוס ובחירת מושבים 'רגילים'). נכון לכתיבת שורות אלו, זהו המחיר עבור הטיסה הראשונה (זו שתמריא ב-10 בסטפמבר משיקגו), וחזרה ב-26 בסטפמבר.

עבור המעוניינים לטוס במחלקת פרימיום צפויה הפתעה קלה, שכן בשלב זה לא נמכרים כרטיסים ב"תיירים פלוס". עם זאת, בחירת כרטיס במחלקת תיירים מובילה את המשתמש לדף שבו הוא יכול לשדרג את המושב שלו ל"תיירים פלוס" עבור כמה מאות דולרים. ראוי לציין כי לא ברור אם מדובר בהחלטה יזומה (כלומר, הוצאת מושבי תיירים פלוס כדי לפנות מקום למושבים אחרים), או שמא מדובר במגבלה שנובעת מהקורונה.

במחלקת עסקים לא צפויים שינויים, וכרטיס משיקגו לישראל ב-10 בספטמבר, וחזרה לאילינוי ב-26 בספטמבר, יעלה במחלקה זו 3,593 דולר.

 

לוח הטיסות של יונייטד לישראל, כפי שייראה בנובמבר (צילום: Shutterstock / מתוך אתר יונייטד איירליינס)

 

כיום, יונייטד מפעילה טיסה יומית לניוארק בעזרת מטוס דרימליינר 787-10, וב-24 באוקטובר תתווסף טיסה יומית נוספת בעזרת מטוס בואינג 777-300. בקו לסן פרנסיסקו מתבצעות שלוש טיסות שבועיות, והחל מה-8 בספטמבר יונייטד תעבור למתכונת של טיסה יומית. הקו לבירת ארה"ב, ווושינגטון די. סי., בוטל עד ה-25 באוקטובר.

המשמעות היא שלקראת חודש נובמבר, יונייטד תגיע למצב שבו היא מבצעת חמש טיסות יומיות לישראל (שתיים מנויארק, אחת לדי.סי., אחת לשיקגו ואחת לסן פרנסיסקו) - כמות בלתי נתפסת עבור חברת תעופה אמריקאית בישראל.

YOU MIGHT ALSO LIKE